• (057) 719 68 48
  • г. Харьков, ул. Шекспира, 8, оф.1

Відтепер нові версії продуктів ЛІГА:ЗАКОН доступні абсолютно всім

10.04.2015

Відтепер нові версії продуктів ЛІГА:ЗАКОН доступні абсолютно всім.

Ми даємо КОЖНОМУ безкоштовний ДОСТУП на7 ДНІВ до ВСІХ ПРОДУКТІВ ЛІГА:ЗАКОН зПОВНИМ ФУНКЦІОНАЛОМ.

Тепер маючи в розпорядженні всі продуктиЛІГА:ЗАКОН, Ви можете розуміти правові ризики при провадженні господарської діяльності, розвиватися в рамках єдиного інформаційного поля, мати надійний правовий тил і застрахуватися від зайвих ризиків. Нові версії продуктів мають комфортний робочий інтерфейс, нові ресурси, удосконалений функціонал, більш глибоку аналітику – що допоможе Вам ще швидше розібратися в темі, яка Вас цікавить, або знайти відповідь на своє питання.

Зареєструйтеся до 15 квітня на сайті

http://product.ligazakon.ua/free7day-ua/?dealerId=123809

та отримайте Єдину інформаційну платформу з інтегрованими новими версіями продуктів ЛІГА:ЗАКОН. Тепер у Платформу додано ресурс НОВАЦІЇ 2015, який дозволить тримати руку на пульсі всіх законодавчих змін; реалізовано інформаційний блок Реєстри України з вичерпною інформацією про правила роботи з чинними реєстрами, який не має аналогів у бізнес-середовищі; впроваджено функцію єдиного інтелектуального пошуку у всіх продуктах ЛЗ.

Прямо з Єдиної платформи відкривайте та працюйте з усіма продуктами ЛІГА:ЗАКОН: БУМ, VERDICTUM, видання “БУХГАЛТЕР&ЗАКОН” і “ЮРИСТ&ЗАКОН”.

Для роботи з новими продуктами ЛІГА:ЗАКОН виконайте 5 простих кроків:

КРОК 1: Перейдіть за посиланням    і заповніть реєстраційну форму (обов’язково вкажіть вірний e-mail, до якого у Вас є доступ).

КРОК 2: На зазначений e-mail Ви отримаєте лист з посиланням для завантажування Єдиної інформаційної платформи, а також ЛІГА:ЗАКОН ID (логін і пароль доступу).

КРОК 3: Завантажте інсталятор Єдиної платформи та встановіть продукт на свій комп’ютер.

КРОК 4: Авторизуйтеся в Єдиній платформі, використовуючи надісланий у листі ЛІГА:ЗАКОН ID.

КРОК 5: На лівій вертикальній панелі Єдиної платформи Вам доступні всі продукти: ІПС ЛЗ ПІДПРИЄМСТВО, VERDICTUM, БУМ, “БУХГАЛТЕР&ЗАКОН” і “ЮРИСТ&ЗАКОН”. Запустіть будь-який продукт ЛЗ, натиснувши відповідну іконку на панелі (запуститься автоматична інсталяція, після чого відкриється власне продукт).

Вітаємо! Працюйте 7 днів із продуктами ЛІГА:ЗАКОН без обмежень.

Якщо у Вас виникнуть питання або труднощі на будь-якому з описаних етапів – зверніться, будь ласка, до нашої служби технічної підтримки за тел. (057) 719-68-48, 773-02-24, 773-05-22

 Ми завжди спиралися на думку наших Абонентів і користувачів. І зараз сподіваємося почути від Вас правдиві відгуки й чесні коментарі про роботу з нашими продуктами. Разом ми зробимо наші продукти краще!

 

 

Назад

Заказать

  • Презентацию
  • Тестовую полнофункциональную систему
  • Документы по законодательству: СССР, Российской Федерации, Украины
Отправить заказЗаказать бесплатно

Партнеры

Закрыть